SGE-125-3-0780N 00250M-00700F
5S-SGE-125-3-0780N 00250M-00700F
SGE-125-3-0780N 00250M-00700F
SAFETY EDGE
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated